Member Sites  ::  JOIN  ::  Forum  ::  Info  ::  Next Ring  
Kids Crafts - Welcome parents, teachers, GrandParents and, of course, kids! Here you'll find lots of creative activities for kids ages

Forums     Login   Signup

Kids Crafts

Manager: admins
Welcome parents, teachers, GrandParents and, of course, kids! Here you'll find lots of creative activities for kids ages 2 through 15. Our Ring is founded on the belief that children are naturally creative and love brain-stimulating activities when given the chance.

Sponsored Links

Forum Posts - Start a new discussion! Posts 1 - 1 of 1
All Threads |   All Posts   ]

Покани за детски %D - 04/23/2013
http://1.bp.blogspot.com/-po3fUnpZkew/UXBZk-oRisI/AAAAAAAABp4/LrfZLBuVF3A/s1600/покани.jpg

Поканите вече са готови и почти всички раздадени! Утре ще има трескави довършителни работи по тортата, украсата и почистването! След празника ще ви покажа и тоалетът на рожденичката, за да не разваляме изненадата!  Поканите направих от шоколадов картон и хартия за подаръци. Прибавих и цветчета от панделки и тюл. Можеше и още малко да ги украся, но мисля че и така са добре. Времето все не ми достига!  Постигнах желаното, да са оригинални (готовите , еднотипни покати е са ми по вкуса) лесни и бързи за из работк а и да са евтини! 10 бр. ми излязоха 2.2 0 лв. Пжкозвам ги тук: Challenge 265 - Cakewalk Challenge 59... Food, Glorious Food  Cupcakes  

Покани за детски рожен ден!

All Threads |   All Posts   ]

Contact Us | Copyright © 2001-2016 WebRing®, Inc. Terms of Service - Help - Privacy Policy